fbpx

 

 

 

 

FASHIONACADEMY AJANS  2005  yılında İzmir’de ENİS BARIŞ KÜÇÜKÇİFÇİ tarafından kurulmuş olup, merkezini İSTANBUL’a taşıyarak sektörde yenilikçi bir vizyon ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörde 14 yılı geride bırakan ajansımız, kurulduğu günden bu yana işinde profesyonel ekibi ve deneyimli manken kadrosuyla bir çok büyük organizasyona imza atmıştır.

Türkiye’nin ilk ENGELLİ  defilesini her yıl düzenleyerek sosyal projelerde de etkinliğini göstermiştir.

Ayrıca Ajansımızın kurucusu olan ENİS BARIŞ KÜÇÜKÇİFÇİ FASHIONONE TV CEO ‘su olup, ayrıca  NUMBERONE MEDYA PROJELER GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜ görevlerini de aynı zamanda icra etmektedir.

FASHIONACADEMY AJANS  her yıl gelenekselleşen MISS BOSNA HERSEK güzellik yarışmasının da organizasyonunu gerçekleştirmektedir.

FASHIONACADEMY AJANS  Türkiye de, özellikle genç yaştaki kişilerde bulunan yetenekleri keşfederek onların alanlarında kendilerini geliştirmeleri için gerekli alt yapıyı sağlayan, eğitim ve motivasyon programı hazırlayan, yetenek yönetimlerini ve kariyerlerini planlamaktadır.

 

2019 Yılında Fashionacademy Ajans ve Sait Emir Bilişim ortaklığı ile Türkiye’nin ilk ve tek 4K dijital moda kanalı Fashiontop Tv’yi kurarak medya sektöründe yerini almıştır.

 

Kadrosundaki manken fotomodel ve oyuncuların, ajansın deneyimli ekibi aracılığıyla defile, katalog çekimi, sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam kampanyaları, reklam filmleri, tanıtım, sunuculuk alanlarında doğru zamanda doğru firmalarla çalışmalarını sağlar ve mesleki kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse finansal alanda yönlendirir, bilgilendirir ve uzman kadrolarla takibini sağlar

 

Ayrıca başta İzmir olmak üzere Ege’yi dünyanın en büyük moda merkezlerinden biri olan İstanbul ile buluşturmaya devam etmektedir.

Ajansımızın en önemli misyonlarından biri de bize inanan gençleri show dünyası için modellik ve oyunculuk adına yarınlara en iyi şekilde hazırlamaktır. 

 

Türkiye’de önemli birçok markanın ve kuruluşun referansını almayı başaran FASHIONACADEMEY AJANS. 14 yıldan bu yana Sektörde yenilikler yaratarak öncü olmaya devam etmektedir.çalışan ve bu başarılara ulaşmamıza vesile olan tüm firma ve isimlere teşekkür eder, saygılarımızı sunarız..